Patru răniţi, în urma ciocnirii dintre o maşină şi un autobuz în Colentina (VIDEO)
Patru persoane au ajuns la spital, după ce un şofer lipsit de experienţă a pierdut controlul volanului şi a intrat într-un autobuz staţionat regulamentar.
Incidentul s-a produs pe Şoseaua Colentina din Capitală.
Tânărul aflat la volan, deşi lipsit de experienţă, nu a ezitat să calce pedala de acceleraţie.
Însă, nu a mai avut timp să oprească când în faţă i-a apărut un autobuz.
După ce a fost legitimat de poliţişti, tânărul a fost testat cu etilotestul.
Victimele au fost transportate la spital pentru îngrijiri medicale şi se află în afara oricărui pericol.
Antena 3
-
Daimler pierde 500.000 de dolari la fiecare Maybach vândut. Mai mult decât costă maşina!
10 Feb, 12:10 | 0 comentarii -
Şoseaua de Centură a Capitalei, închisă pentru deszăpezire. Nu se poate circula nici pe A2. Vezi drumurile cu restricţii
10 Feb, 09:50 | 0 comentarii -
KIA a lansat conceptul Track'ster
09 Feb, 19:15 | 0 comentarii -
GSP.roVIDEO Declaraţia lui Mircea Sandu a determinat 4 echipe să-şi prelungească şederea în Antalya
-
Circulaţie închisă pe A2 Bucureşti-Feteşti şi pe 25 de drumuri naţionale. Vezi lista completă
09 Feb, 10:26 | 2 comentarii -
S-a vândut cel mai scump Ferrari din lume: un 250 GTO
08 Feb, 13:51 | 0 comentarii
-
bah jurnalistilor, soferilor ! - stationarea e una, oprirea e alta ! Si..stationat regulamentar - numai la depou, ca nau spatii special create pt asta, ca vehicolele mici (parcari). Din mat. video, va puteti informa si din C.Rutier.
-
buey nene sunteti de belea nici macar nu a fost el vinovat asa bagati lumea la belele jurnalisti........mele cautati informatii si dupaia dati pe post
* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate
vezi articolul in HTML5




.gif)

ba ce ma enerveaza jurnalistii astia nici macar nu a fost de vina si toata lumea il acuza pe soferul daciei ca ar fi vinovat insa adevarul aste altu : soferul autobuzului este vinovat ptr ca nu sa asigurat la schimbarea sensului de mers .si reporterii sa nu mai acuze pe nedrept oameni nevinovati.