Studiu: Indienii au nevoie de prezervative mai mici
Potrivit studiului, mai mult de jumătate dintre bărbaţii intervievaţi au declarat că au penisurile prea mici pentru a utiliza prezervativele realizate după standardele internaţionale. În urma sondajului, Consiliul pentru Cercetare Medicală din India a solicitat autorităţilor să ia măsuri în acest sens şi să informeze publicul cu privire la faptul că există şi prezervative mai mici pe piaţă.
?Pe piaţa din India există şi prezervative mai mici, dar populaţia nu ştie acest lucru. Oamenilor le este ruşine să vorbească despre acest subiect", a declarat doctorul Chander Puri.
Mai mult de 60% dintre cei 1.200 de voluntari au penisurile cu până la cinci centimetri mai scurte decât strandardele internaţionale utilizate pentru fabricarea prezervativelor. India este statul cu cel mai mare număr de persoane infectate cu HIV.
Antena3.ro
-
Istoria se repetă! Imagini incredibile din timpul cutremurului devastator din Indonezia, 2004
11 Apr, 13:13 | 3 comentarii -
Un consul general al Rusiei a murit în Japonia, după ce a căzut accidental de pe o faleză
27 Mai, 10:02 | 0 comentarii -
Afganistan. Un atac aerian al SUA-NATO a dus la moartea a opt oameni, din care şase copii
27 Mai, 09:51 | 0 comentarii -
GSP.roFOTO Bute a pierdut centura IBF » Imagini exclusive din iadul englez
-
Franţa convoacă o întâlnire urgentă cu membrii grupului "Prietenii Siriei"
26 Mai, 17:55 | 0 comentarii -
Poliţia spaniolă a arestat cinci cetăţeni moldoveni pentru falsificare de acte
26 Mai, 17:14 | 0 comentarii
-
pai de aia s-au inmultit astia ca sobolani , fiind prea mari prezervativele la ce sa le foloseasca, asa ca dai inaninte
-
atac al englezilor la adrea indienilor care i-au napadit. haha
-
ARBEIT MACHT FREI! VREAU O TZARA FARA CIOROI!
ROMANI TREZITI-VA PANA NU VA FI PREA TARZIU. TIGANII SA FIE STERILIZATI MEDICAL PRECUM MAIDANEZII. (INCLUSIV D-NUL MEDELIN VOICU) TOATE CIORILE SA FIE ERADICATE DE PE PAMANTUL ROMANESC. TRAIASCA GARDA SI CAPITANUL! NE-AM SATURAT SA NE FACA DE RAS PRIN TOATA LUMEA. -
parca e o vorba: marimea nu conteaza !!
ps - bai (z)garda, ciocu mic, ca noi suntem la putere acum !! -
Am vagina banuiala ca tu ori ai probleme de erectie, ori ti se pare ca ai vreo 5 cm lipsa la penis... Sa stii ca se poate rezolva xenofobia ta prin schimbarea partenerei sexuale. Nu dispera, e loc sub soare si pentru alde astia ca tine!
-
La fel e valabil si pentru chinezi!
-
Precum stim, tiganii sunt infractorii alungati de indieni. Deci, si ale lor putzulici sunt la fel de minuscule. Romanii adora manelistii, care sunt niste tigani cu putzulici foarte, foarte mici, dar foarte foarte zglobii, fac armate de copii! Venerati tiganii, venerati manelistii, mai e un pic si vom scrie Romania cu 2 Rr!
* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate
vezi articolul in HTML5






Dar care natie are nevoie de femidoame mai mari, oare? Hai la studiu!!