Citeşte mai multe despre:   Catalin Voicu,   stenograme,   DNA,   Senat
Dacă ți-a plăcut acest articol:
 
Acordă-i o nota:
0.00 Rating / 0 voturi
Abonează-te la: Newsletter | RSS
Recomandă: email facebook tweet yahoo
+ adauga comentariu COMENTARII (26):
  • 1. Petriot | 20 Martie 2010 00:00

    Si daca ne gîndim ca asta chiar se intămplă in mod real si frecvent in institutiile statului in clipa asta ? Ne-ar fi greu , dar este adevarat . Adica avem corupti in institutii si nu se face nimic , ne spun ei chiar si nu sunt probe , justitia nu poate face nimic , lipsa de procedura , de probe , exceptia de ceva acolo si esti savat , daca ai pile , iata fuga dintr-un partid este un act de inaltă trădare este o faza a coruptiei si asta , gradele de generali date unora si altora Oprea si Ontanu si-eu lăsat partidul si au fugit acolo de unde au luat ceva necuvenit și nimeni nu poate face nimic cu dovezi beton , de logica bunului simt . Toată lumea stie si nu se face nimic pentru ca tocmai cei corupti ne judecă , si-au publicat si pretul coruptiei pa categorii sociale . Nimic nu se poate schimba cu partudul unic si dictator la putere .

  • 2. | 19 Martie 2010 00:00

    De asta zicea Geoana ca e nevinovat?

  • 3. eli | 19 Martie 2010 00:00

    la ocna cu toti excrocii

  • 4. JoburiGermania.ro | 19 Martie 2010 00:00

    Te-ai saturat de mizeria din România si de viata groazica ce ti-e servita zi de zi de politicieni corupti? Sunt multe milioane de români exact ca tine!! O parte din ei au ales sa-si aleaga un job în strainatate si acum vad România decât în vizita! Sansa ta spre o viata normala este sa emigrezi, pentru ca anii de chin si de amaraciune pierduti in România nu-i vei mai primi niciodata înapoi... Poti lucra ceea ce lucrezi acum la fel de bine în Austria, Germania, Franta, Spania, Anglia... etc., cu diferenta ca vei putea trai decent si civilizat cu salariile pe care le vei primi. Primul pas pe care-l poti face este sa intri pe. joburigermania.ro si sa alegi unde vrei sa pleci. Acum ai o sansa spre un viitor mai bun - spune-le prietenilor, apropiatilor si rudelor tale! SUCCES!!

  • 5. sam | 19 Martie 2010 00:00

    la bulau,inclusiv aia din PSD care-l sustin.

  • 6. alex | 19 Martie 2010 00:00

    Nu stiu de ce am asa o presimtire ca Plenul Senatului va respinge arestarea lui Catalin Voicu...oricum, acesta in consider un caz in care romanii ar trebui sa iasa cu adevarat in strada!!! Oamenii astia trebui sa fie judecati si condamnati!!! Din partea mea, as infiinta un fel de "Tribunalul de la Nuremberg" in care judecatori straini si independenti sa-i judece pe toti mafiotii astia si sa-i condamne!

  • 7. 19 martie 2010 | 19 Martie 2010 00:00

    sa-mi trag una in ce tara faina traiesc.Ocazie unica.

  • 8. | 19 Martie 2010 00:00

    uite cine conduce tara, fata de cremvusti.

  • 9. | 19 Martie 2010 00:00

    nu o fi bine cu Basescu... dar uite ce bine era cu Geoana.

  • 10. bobo | 19 Martie 2010 00:00

    Stau si magandesc ca semenea relatii in tara mai au si altii. Te infiori cand vezi ce cprupta e tara asta. Uite cum se fabrica dosarele!!!

  • 11. ion | 19 Martie 2010 00:00

    Frati romani, Romania a ajuns rau de tot..Im vine sa pling. Uitati-va ce monstru,ce animal ,ce semidoct ajuns sa conduca si sa faca legea in Romania! Numai uitindu-te la mutra lui si iti vine rau. Cum sa mai traim in tara asta?cum sa creasca copiii nostri intr-un asemenea climat? In mina acestor ANIMALE este destinul acestei tarii. ROMANI TREZITI-VA!

  • 12. laurentiu | 19 Martie 2010 00:00

    Voiculeee !!! Hai, tzup la "independenti" tati, ca-i cald si bine...

  • 13. | 19 Martie 2010 00:00

    VOICU E FOARTE SIMPATITC!!!si nu strica sa vina el la interne: sa aresteze pe toti: pe Basescu,Iliescu,Nastase,Geoana, Mugur Ciuvica,Isarescu,Stolojan,Vacaroiu si PETRE ROMAN,si multi altii...............

  • 14. pt ion | 19 Martie 2010 00:00

    Ion si ce propui , stim , vedem , ce putem sa facem ? iesim in strada ne salta ca pe muste , deci , ce propui ?

  • 15. | 19 Martie 2010 00:00

    astia ar trebui ciuruiti cum apar prin public...pac pac si uite asa s-ar mai putea rezolva ceva in tara asta...trist dar adevarat :( sigur se vor gasi destui cu tupeu care sa ii ciuruie (cu riscul puscariei)...dar macar scapam de ei...si sa vedeti atunci ce frica o sa bagam in toti "libidinosii" astia de se prefac in buni conducatori! .. vai de mama lor !

Adauga comentariu
Nume
Comentariu
0 caractere :: Numar maxim de caractere 1000
captcha

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate