Citeşte mai multe despre:   bucuresti paralizat,   capitala blocata,   greva metrou,   greva transportatori
Dacă ți-a plăcut acest articol:
 
Acordă-i o nota:
0.00 Rating / 0 voturi
Abonează-te la: Newsletter | RSS
Recomandă: email facebook tweet yahoo
+ adauga comentariu COMENTARII (18):
  • 1. alex | 11 Martie 2010 00:00

    un fleac v-ati ciuruit. voi astia care l-ati votat pe basescu. imi este scarba

  • 2. kajsdjasd | 11 Martie 2010 00:00

    la fel ca si alex,mi-e scarba de cei care l-au votat pe basescu.Exact ca si el,niste alcoolisti,vagabonti si niste tzigani imputitit si borati!!!!! :)

  • 3. Zack | 11 Martie 2010 00:00

    Eu cred ca ar trebui sa fie CONCEDIATI toti bugetarii care intra in greva.. Sa faca dupa aia greva cat vor. :) Ar fi cea mai mare prostie ca Guvernul sa cedeze in fata sindicatelor controlate politic de PSD.

  • 4. BERCEANU PUSCARIE | 11 Martie 2010 00:00

    ZACK, pedelist infect! te arzi la rozeta cu BERCEANU si vrei sa ne dai pe noi afara? marsh la munca ta, ca nu te plateste stapanul sa mananci terci pe net!

  • 5. SS | 11 Martie 2010 00:00

    fratilor eu spun asa:SA IESIM CU TOTII IN STRADA SA I FUGARIM SI SA I CASAPIM pe boratul de tigan spurcat pe nume basescu si pe ai lui..
    DOAMNE AJUTA

  • 6. basescu | 10 Martie 2010 00:00

    bine ca mati votat prostilor de romani, acum praf de voi

  • 7. | 10 Martie 2010 00:00

    Domnilor si doamnelor vedeti acum in direct la Antena3. Proasta proastelor din Romania. Nivelul cel mai de jos din politica romaneasca. Vai de mama noastra pe mina cui am ajuns. Marinare iti doresc o moarte in chinuri.

  • 8. trebuie inpuscati | 10 Martie 2010 00:00

    România este o țară de poveste. O țară în care nimic nu este ceea ce pare
    a fi. Credeti-ne, pe cuvânt! La noi, în România: - Salariile cresc, scăzând - Pensiile sunt tot mai mari, fiind reduse - Medicamentele
    gratuite trebuie cumpărate - La robinet, apa caldă curge rece, iar apa potabilă nu e bună de băut - Trăim în frig plătind tot mai multă căldură - Plătim asistența medicală gratuită - Avem un președinte care spune mereu adevărul dar fiecare promisiune a lui se dovedește a fi o minciună. Culmea, la fel se întâmplă și cu primul ministru! - Premierul știe totdeauna ce vrea ?românul? fără să-l întrebe niciodată - Banii țării sunt tot mai putini și avem tot mai multi miliardari - Poporul primește tot mai mult iar numărul săracilor sporește în fiecare zi - Cel mai performant guvern ales de parlament este acela care tocmai fusese destituit pentru incompetență - Fiecare ministru jură azi, cu mâna pe biblie, că dorește binele poporului și de a doua zi pornește un program menit să-l distrugă - Salariile profesorilor au crescut cu 50%, prin reducerea cu 15% - Într-un singur an au fost create 200 000 locuri de muncă și ca urmare numărul șomerilor a crescut cu 300 000 - Este garantată libertatea de exprimare a cetățeanului datorită efortului serviciilor speciale de a le asculta, în fiecare clipă, telefonul - Libertatea presei este sfântă, de aceea ajung în stare de faliment tot mai multe ziare antiguvernamentale - S-a redus cu peste 60% numărul taxelor și impozitelor, dar plătim cu 20% mai mult taxe și impozite - S-au desființat peste 100 agenții gubernamentales, prin creșterea numărului angajaților în plată al acestora cu circa 10% - Cabinetul premierului a fost micșorat, desființat chiar, prin angajarea în plus a câtorva zeci de consilieri personali ai primului-ministru - Constituția este respectată de guvernanți prin încălcarea fiecărui paragraf al ei, sub îndrumarea atentă a primului ministru care este doctor în drept constituțional. Din nou, culmea, la fel procedează și președintele! - Legile cele mai bune în România sunt cele care nemulțumesc pe toată lumea - Avem și o instituție denumită Direcția Națională Anticorupție care a obținut rezultate
    GLOANTE PT. TOTI HOTII CIT MAI RABDAM?

  • 9. lucian | 10 Martie 2010 00:00

    daca tot a zis base ca 99% dintre romani sint manelisti si cred ca suferim de cancaniada...pag.5 pun si eu o intrebare:
    -CARE ESTE CEL MAI TARE PITIC PORNO?????

    -Raspuns: BOC pt. ca f..e ("face") zilnic 22 de milioane de romani!!!! (cu o exceptie ca se supara Zeus si se transforma in dr. Ciomu si-l lasa si fara barbatie si fara guvern!!!!!)

  • 10. | 10 Martie 2010 00:00

    pai daca tot e blocat totul, nu mai bine iesim toti in strada si le dam foc la toti mafiotii in frunte cu bulibasa basescu!!!

  • 11. @I 10 March 2010, 19 | 10 Martie 2010 00:00

    presupun ca te referi la shtoarpha aia de-i zice sulfina :))) mare paciaura, am dat si eu de ea si am trecut pe un program porno in speranta ca o vad acolo phututa sub ciocul ala de cucuvaie! brrrrr!

  • 12. | 10 Martie 2010 00:00

    bai astia care sunteti cu partidul portocaliu voua va e bine famililor voastre va ajunge totul in ziua de astazi!!!! individul asta pe nume basescu cat o sa mai prosteasca lumea ca totul e roz in tara!?

  • 13. Tedi | 10 Martie 2010 00:00

    La cum huzuresc politicienii in comparatie cu cetatenii de rand care abia daca isi mai permit painea de zi cu zi pot spune ca asta este doar inceputul. Am impresia ca se va repeta cat de curand episodul 1989.

  • 14. marian | 10 Martie 2010 00:00

    Ma doare sa citesc atata nemultumire si am certitudinea ca lucrurile stau si mai rau. Oameni buni, avea dreptate editia din 1990 si ceva a nebunului VC Tudor cand anunta pe la cate un post obscur de TV ca Romania nu se conduce de la Bucuresti ci de departe, de la Londra si de peste Ocean. Cei din oculta mondiala au ca scop sa ucida prin chinuri prelungi peste 90% din populatia planetei in urmatorii ani. Si-au batut joc de pamant, de oameni si de Dumnezeu, in numele ambitiei lor de a-l introniza pe satan. Tare ma tem ca vor reusi TOTUL, dar nu pe vecie. Vine Dumnezeu si va scapa lumea de tirania satanei, numai ca, momentul sosirii lui Dumnezeu pe Pamant, nu e cunoscut decat de Dumnezeu si atat. Pace noua, tuturor!

  • 15. liviu | 10 Martie 2010 00:00

    Oameni buni, trebuie sa ne unim in al 12 ceas si sa refacem ce s-a distrus in 1989 la comanda oamenilor bogati ai planetei. Singura solutie sa scapam de acesta societate a lui Satan (Capitalismul) este sa construim o societate socialista a tuturor romanilor, in care sa muncim cu demintate si sa traim in armonie ca fratii. Nu cred ca Isus a spus sa traim asa cum ne obliga societatea capitalista: sa ne ucidem a proapele pentru ai lua locul (asa zisa concurenta), ci dimpotriva sa traim ca fratii, sa ne ajutam reciproc si sa muncim pentru binele tuturor, al intregii tari (nu sa fim slugile unor patroni, deveniti bogati numai si numai prin furturi de partid, pe linie politica). Revolutia este aproape! Romani fiti pregatiti sa invingem hegemonia burgheza!

Adauga comentariu
Nume
Comentariu
0 caractere :: Numar maxim de caractere 1000
captcha

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate