Antena 3 CNN Sport Fotbal intern Dinamo se califică în finala Cupei României, după un meci nebun pe Arena Națională

20 Apr 2016   •   23:28

Dinamo s-a calificat în finala Cupei României, după ce a terminat la egalitate, 2-2, în returul semifinalelor Cupei României. Meciul s-a disputat pe Arena Naţională.

---

Minutul 90 - FINAL

Minutul 85 - Tamaş reia cu capul după un corner, balonul trece puţin peste poartă

Minutul 70 - Pulic egalează pentru Dinamo. Scor 2-2

Minutul 60 - Ocazie pentru Dinamo

Minutul 51 - Steaua mărește avantajul la doar un minut distanță de la golul dinamoviștilor. Marcator Alex Chipciu. Scor 2-1

Minutul 50 - Dinamo egalează, prin golul lui Ekeng. Scor 1-1

PAUZĂ

Minutul 40 - Bourceanu primeşte cartonaș roşu!

Minutul 38 - Ocazie mare pentru Dinamo! Ekeng pătrunde în careul Stelei, dar se împiedică şi nu reuşeşte să finalizeze