AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT). Falcao face furori în Franța

26 Sep 2017   •   21:15

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT). Atacantul columbian Radamel Falcao a reuşit o dublă în victoria de vineri cu 4-0 a lui AS Monaco de la Lille şi a ajuns la 11 goluri din 12 şuturi pe spaţiul porţii în actuala ediţie a campionatului de fotbal al Franţei. AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT)

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT) Dublă pentru columbian

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT) Falcao a marcat în minutele 48 şi 73, ultimul gol din penalty. Monegascii au punctat în prima repriză prin Stevan Jovetic (24) şi Rachid Ghezzal (30).

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT) Falcao a remarcat după meci că nici atunci când juca la FC Porto nu înscria atât de mult, relatează L'Equipe.

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT) Lille este o mare dezamăgire sub conducerea faimosului tehnician argentinian Marcelo Bielsa, numit în această vară.

AS MONACO-FC PORTO LIVE VIDEO în Liga Campionilor. ONLINE STREAM DOLCE SPORT (TELEKOM SPORT) În celălalt meci de vineri, Nice a fost stopată acasă de modesta Angers, scor 2-2. Oaspeţii au condus chiar cu 2-0, după reuşitele lui Mateo Pavlovic (13) şi Karl Toko Ekambi (34). Nice a revenit prin penalty-ul transformat de Mario Balotelli (39) şi autogolul lui Ismael Traore (76).