Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 2 ore si 23 minute
Un bărbat din Găeşti susţine că el este cel de-al doilea mare câştigător al premiului de 3,5 milioane de euro de la extragerea LOTO de Crăciun. Astăzi este ultima zi în care mai putea revendica premiul, dar, spune omul... a rupt biletul.
Bărbatul susține că s-a uitat la varianta necâștigătoare și că a aruncat biletele, când a ajuns acasă. Abia la câteva zile a văzut varianta câștigătoare, din întâmplare.
”Și de atunci coșmarul pe mine! Nu am spus la nimeni, nici soției, nici copiilor. Vina n-o port decât eu”, a spus el.
Omul nu s-a dus să ceară banii, vrea doar să demonstreze că a avut biletul.