Trei cutremure, miercuri, în România. Ce magnitudini au avut şi unde s-au produs
Publicat acum 6 ore si 26 minute
Un tânăr din Timişoara a furat 2.000 de lei găsiți într-un bancomat. Acesta s-a ales cu dosar penal.
Deși totul s-a întâmplat în noiembrie 2017, tânărul a fost căutat de polițiști abia acum, scrie Opinia Timişoarei.
„În cauză a fost întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt, iar polițiștii continuă cercetările în vederea documentării întregii activități infracționale a celui în cauză, precum și pentru recuperarea prejudiciului”, anunţă poliţia.
Tânărul e nevoit acum să înapoieze toți banii furați.