Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 20 ore si 24 minute
Două mașini de poliție s-au ciocnit, una de cealaltă, în Olt. Din primele informații, șoferii au depășit o coloană de aproximativ un kilometru.
Accidentele în care sunt implicate mașini de Poliție nu sunt ceva neobișnuit la noi, dar cu siguranță este o premieră ca două autospeciale să intre una în cealaltă. Totuși, s-a întâmplat vineri după amiază, în jurul orei 14.00 în Balș, scrie libertatea.ro.
Mai mult decât atât, ambele mașini de Poliție care s-au ciocnit erau noi și urmau să fie repartizate secțiilor de poliție din județ.