Subiectele la Matematică de la Evaluarea Națională 2026 se publică azi
Publicat acum 10 minute
Se spune că toate lucrurile au un rost în viață. Este singurătatea ceva benefic? Care sunt oamenii care preferă să stea singuri și care sunt motivele lor?
Bioenergoterapeutul Lidia Fecioru a explicat la ”Adevăruri ascunse” că, la un moment dat, cu toții suntem singuri. Iar singurătatea are avantajele ei. Însă trebuie să fim extrem de atenți. Singurătatea nu înseamnă izolare. Putem fi singuri dar să nu ne închidem în propria bulă.