Intervenție la Lacul Tei. O persoană a fost scoasă inconștientă din apă
Publicat acum 1 ora si 27 minute
Este alertă în judeţul Bihor după ce un pacient a fugit de la Spitalul de Psihiatrie Ştei. Poliţiştii îl caută pe bărbat de peste 24 de ore.
Acesta a fost internat după ce a comis mai multe infracţiuni de ameninţare şi distrugere.
Omul are 53 de ani, iar în momentul dispariţiei purta trening vişiniu, cu inscripţia SPS ŞTEI, maieu gri şi era încălţat cu şlapi.