Amintirea tristă împărtășită de Mihai Bendeac fanilor săi
<1 minut de citit
Publicat la 19:24 24 Ian 2016
Modificat la 19:24 24 Ian 2016
Mihai Bendeac a avut parte de câteva clipe triste duminică. Pentru că astăzi s-au împlinit trei ani de la moartea marelui om de televiziune Dan Mihăescu. Motiv pentru ca Mihai să posteze din nou, mesajul plin de regrete de acum un an. "Astăzi se împlinesc 2 ani de cand a plecat nenea Dan Mihaescu. Eu sunt sigur ca a ajuns cu bine unde trebuie, asa cum am stabilit. O sa va iubesc mereu, nenea Dan!", scria Bendeac în 2015.
TOP articole
- Turcia se „scufundă”. Doline de sute de metri apar în mijlocul câmpurilor. Care este explicațiaPublicat acum 22 ore si 47 minute