Ministerul Sănătății cere serviciilor de ambulanță să-și suplimenteze echipajele din cauza codului roșu de caniculă
Publicat acum 1 ora si 42 minute
Andrei Gheorghe a murit. Omul de radio s-a stins luni seară.
Protagonist a multe momente memorabile, Andrei Gheorghe va rămâne în amintirile multora pentru o secvență televizată, unde nu el a fost protagonistul.
Fostul premier Emil Boc cade, în direct, la Antena 1.