Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 4 ore si 56 minute
Atenţie şoferi! Maşinile parcate neregulamentar în Sectorul 3 vor fi ridicate, începând de joi.
Primăria a anunţat că automobilele vor fi transportate într-un spaţiu special amenajat din strada Releului.
La operaţiunile de ridicare vor fi prezenţi agenţi de la poliţia locală sau de la Brigada Rutieră a Capitalei.
Costurile pentru recuperarea maşinii pot depăşi 500 de lei. Proprietarii vehiculelor ridicate pot obţine informaţii la numărul de telefon 021.9543 de la dispeceratul Direcției Generale de Poliţie Locală.