Schema prin care o angajată de la Salarizare a furat 8,4 milioane de lei de la MAE, vreme de 15 ani
Publicat acum 1 ora si 2 minute
În ultimii ani, 15 de oameni au plătit cu viaţa pentru un selfie făcut la înălţime, pe vagoane de tren sau poduri feroviare!
Doar în ultima săptămână doi tineri, o studentă şi un elev de 15 ani, au murit electrocutaţi.
În consecinţă, CFR a început o campanie de conștientizare adresată celor tentați să-și facă selfie pe trenuri.
Sursa: observator.tv