Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 21 ore si 40 minute
Capitala României va avea benzi unice pentru transportul în comun. De data asta, nu va fi un experiment.
Primăria vrea ca de anul viitor, autobuzele, taxiurile şi maşinile serviciilor de urgenţă să circule pe o bandă specială.
În urmă cu doi ani, când au fost puse separatoarele în trafic s-a creat haos.
Sursa: observator.tv