Un TIR care transporta cai de concurs a scăpat de sub control pe A1, în Timiș, și a ajuns pe contrasens. Traficul a fost blocat
Publicat acum 9 ore si 41 minute
După un veac de încercări grele dar și multe momente de fericire, bunicuța Ana a primit din partea edililor locali o floare, o diplomă, un tort și toate gândurile bune.
”Doamna Ana trăiește în comunitatea noastră cu demnitate și respectarea obiceiurilor oșenesti.
Iubirea, înțelegerea și aprecierea vieții sunt secretele longevității ei. Merită toată prețuirea și respectul nostru. La multi ani cu sănătate și bucurii!”, este mesajul conducerii Primăriei Bixad.