Vameșii protestează marţi, din nou: Solicită o grilă salarială distinctă și compensații pentru riscurile profesionale
Publicat acum 2 ore si 7 minute
Caz înfiorător în Alexandria! Doi copii de opt luni şi un an şi opt luni au fost abandonaţi de mama lor, în frig, chiar la poarta Spitalului Judeţean din localitate.
O femeie i-a găsit aproape degeraţi şi i-a dus înăuntru, unde medicii i-au internat imediat.
Cazul este anchetat acum de poliţie şi de Protecţia Copilului Teleorman.