Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 16 ore si 50 minute
Medicul Monica Pop, managerul Spitalului de Oftalmologie din Capitală, a povestit sâmbătă, la Antena 3, că singura dată când a chiulit, elevă fiind, a fost la liceu, la ora de chimie.
”Nu am chiulit decât în clasa a XII-a, o singură dată. Mi-au spus colegii de clasă că e o rușine să termini liceul și să nu chiulești niciodată”, și-a amintit amuzată prof. dr. Monica Pop, managerul Spitalului de Oftalmologie, sâmbătă, la emisiunea Voi cu Voicu, de la Antena 3.
”Atât am chiulit, tot liceul. O singură oră”, a spus medicul Monica Pop.