Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 10 ore si 1 minut
Liderul PSD, Liviu Dragnea și premierul Viorica Dăncilă se află, duminică, în judeţul Dâmboviţa, unde se oficiază o slujbă de resfinţire a Bisericii Mănăstirii Dealu.
Slujba de resfințire este oficiată de Patriarhul Daniel împreună cu arhiepiscopul Târgoviştei, Nifon, şi de un sobor de preoţi.
La slujbă participă și șeful Senatului, Călin Popescu Tăriceanu, dar și mai mulți miniștri, printre care și Rovana Plumb, Eugen Teodorovici, Mihai Fifor.