Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 19 ore si 37 minute
Premieră la Braşov! Farmaciştii de acolo sunt primii care au iniţiat o campanie de colectare a medicamentelor expirate.
Oamenii vor conştientiza astfel cât de important e să ştie unde să arunce aşa-numitele deşeuri medicamentoase.
O idee genială, spun clienţii farmaciei. Campania mai are, însă, un obiectiv: schimbarea legislaţiei.