Noul președinte pus de Bolojan la PNL Ialomița explică de ce a fost în SOS: Şoşoacă m-a folosit pe mine, eu am folosit-o pe ea
Publicat acum 2 ore si 36 minute
Din această cauză, modelul Orban-Tătaru trebuie înlocuit urgent, spune Manda, care le cere demisia celor doi.
"Cand o spune seful lor, poti sa il contrazici?
Dincolo de lipsa totala de asumare, ramane faptul ca guvernarea PNL a pierdut lupta cu pandemia.
Modelul Orban-Tătaru reprezintă o amenințare directă la adresa siguranței cetățenilor!
Modelul Orban-Tătaru trebuie înlocuit urgent! Orban, Tătaru, ajunge! Demisia!", a scris Claudiu Manda, miercuri, pe pagina de Facebook.