Codrin Ştefănescu: A fost ca la Gestapo, s-a depăşit orice limită
<1 minut de citit
Publicat la 18:11 15 Feb 2016
Modificat la 18:11 15 Feb 2016
“Eram invitat la emisiunea Alessandrei Stoicescu. M-am trezit cu nişte comisari de tip bolşevic care legitimau pe toată lumea. Sunt convins că telespectatorii vor avea o reacţie. Cum să vă pună botniţă sub forma asta? A fost ca la Gestapo, s-a depăşit orice limită. În decembrie 1989 au murit oameni pentru democraţia asta” a spus Codrin Ştefănescu, luni, după descinderile inspectorilor ANAF la sediul Antena 3 şi Antena 1.
Citește mai multe din Actualitate
- Când se anunță rezultatele la Evaluarea Națională 2026 și unde se afișează notelePublicat acum 1 ora si 9 minute
- Două tiruri s-au ciocnit violent în Ialomița, pe E60. Unul era condus de un ucrainean. Vehiculele au luat focPublicat acum 2 ore si 31 minute
- Cele mai bune universități din lume în 2027: Universitatea București e depășită de universități din Ungaria și BulgariaPublicat acum 3 ore si 3 minute
TOP articole
- ANM anunță furtuni puternice în 23 de județe: Cod galben de vijelii cu grindină. Harta regiunilor afectatePublicat acum 6 ore si 4 minute