„Peștii-iepure nu mai au frică de om”. Cât de periculoși sunt și ce trebuie să faci dacă ai fost mușcat: „Neapărat să fii cusut”
Publicat acum 6 ore si 57 minute
Cu girofarele pornite şi cu uşa larg deschisă în spate. Aşa a fost suprinsă o ambulanţă în timp ce gonea prin Capitală, în zona Pipera-Voluntari. În imagini se vede cum, de pe dreapta, şoferul porneşte grăbit în trafic.
Din spate, un martor surprinde cursa, care pare o misiune, cu uşa din spate deschisă. Din fericire, în acele momente, în spate nu era niciun pacient.
Ambulanţa Bucureşti va convoca o comisie disciplinară în acest caz
Sursa: Observator