Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 2 ore si 56 minute
Doctorul este bănuit că ar fi luat mită o sută de euro.
Polițiștii de la DGA au venit vineri la Spitalul Municipal din Timișoara, pentru a-l prelua pe un medic primar și a-l duce la audieri, existând bănuiala că acesta ar fi luat mită, informează debanat.ro.
Un pacient a reclamat faptul că doctorul i-ar fi cerut bani pentru a-l opera.