Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 1 ora si 21 minute
Doi bărbaţi din judeţul Argeş au murit, duminică seara, după ce s-au intoxicat într-un butoi cu borhot, care se afla în gospodăria unuia dintre ei.
Unul dintre ei a căzut în butoiul cu borhot, iar un vecin a sărit să-l ajute.
Cei doi aveau 44, respectiv 70 de ani.
Medicii au încercat să-i salveze, însă fără rezultat.
Poliţiştii au început o anchetă în acest caz.