Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 3 ore si 31 minute
Colegii săi au sunat la 112, politistul a fost transportat la spital, dar a murit acolo.
Ion Păun avea 42 de ani și era agent-șef, în cadrul Poliției orașului Titu, din Dâmbovița.
Polițistul lucra ca și criminalist și abia se întorsese de la un caz, unde efectause cercetarea la fața locului, scrie mditv.ro.
Păun Ion era un polițist profesionist, cu un comportament exemplar. Colegii și conducerea Poliției transmit familiei îndurerate sincere condoleanțe. Înmormântarea va avea loc sâmbătă, în satul Băleni din județul Dâmbovița.