Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 15 ore si 49 minute
Un apel la 112 a anunțat faptul că o elevă de la Colegiul Național Emil Racoviță din Iași a căzut de la etajul al doilea.
Potrivit primelor informații, fata este elevă în clasa a V-a, scrie telem.ro.
La locul incidentului s-a deplasat un echipaj de terapie intensivă mobilă.
Eleva este acum transportată la spital.