Un TIR care transporta cai de concurs a scăpat de sub control pe A1, în Timiș, și a ajuns pe contrasens. Traficul a fost blocat
Publicat acum 8 ore si 15 minute
Bărbatul, internat la Spitalul din Huși, s-a aruncat de la geamul compartimentului de Terapie Intensivă.
Cadrele medicale l-au descoperit pe pacient fără suflare și nu au mai putut face nimic pentru a-l salva.
Se pare că pacientul s-a aruncat de la etajul doi al clădirii, conform realitateadevaslui.
Polițiștii au început cercetările în acest caz pentru a stabili cu exactitate cum s-a produs incidentul.