"Străzi Deschise" doar duminică, în acest weekend, în Bucureşti. PMB: Sâmbătă nu închidem circulaţia pe Calea Victoriei
Publicat acum 11 ore si 12 minute
„Datorită acesteia, cei 2.000 de lei pierduţi pe scările Trezoreriei, au ajuns din nou în posesia bărbatului care îi pierduse. În această dimineaţă, aceasta a găsit pe scările Trezoreriei Bistrita o importantă sumă de bani, pe care a predat-o subofiţerului jandarm care asigură paza la acest obiectiv.
S-au verificat imaginile surprinse de sistemul de supraveghere video, astfel fiind identificată persoana care i-a pierdut.
Ulterior, bărbatul s-a prezentat la sediul Trezoreriei Bistriţa unde i s-au înmânat banii pierduţi”, transmite Jandarmeria Bistrița.