Expansiunea Universului continuă accelerat, iar energia întunecată rămâne „suspectul de serviciu”
Publicat acum 2 ore si 31 minute
''Oamenii puternici beau cafeaua neagră, neîndulcită. Dacă bem cu lapte, de multe ori suntem capricioşi. Oamenii care beau cafe late sunt oameni care îşi pot schimba foarte des dispoziţia.
Ca să cunoşti pe cineva, spui, hai să bem o cafea. Este invitaţia directă în varianta de acum. Cafeaua amară este băută de oamenii puternici, care vor să fie lideri'', a spus Lidia Fecioru.