George Simion susține că a fost sunat luni de un consilier prezidențial, ca să voteze cu Veștea. Nicușor Dan: „Este exclus”
Publicat acum 5 ore si 26 minute
Acesta este un meniu de la Camera Deputaţilor.
Poza cu meniul aleşilor noştri circulă pe reţelele de socializare.
Cea mai scumpă mâncare a aleşilor, după cum se poate vedea în meniu, este o porţie de sarmale cu costiţă, pentru care ei plătesc 11,81 de lei.
Este, probabil, cea mai ieftină cantină din ţară.
Foto: Facebook