Povestea unei laureate Nobel despre supraviețuirea în România lui Ceaușescu: „Securitatea era o colosală Stație a Fricii”
Publicat acum 5 ore si 59 minute
Un tânăr IT-ist în vârstă de 31 de ani, din Bucureşti, a fost găsit mort, având o pungă pe cap.
Tragedia s-a întâmplat în weekend, pe strada Fortunei din cartierul Bucureştii Noi.
Cei care au făcut descoperirea macabră au sunat imediat la numărul unic de urgenţă 112.
Potrivit primelor informații, bucureșteanul și-a pus capăt zilelor din cauza unei depresii declanșate de probleme în dragoste.
Sursa: observator.tv