Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 20 ore si 27 minute
Încă o tânără a dispărut de acasă, de data aceasta din Timișoara, în cursul zilei de sâmbătă.
Mama fetei a lansat un mesaj disperat pe Facebook, în încercarea de a-și găsi copila cât mai repede.
„A dispărut de acasă….cine o vede si poate da relații…..va rog sunați la nr de tel....”, a scris Monica Rus în anunțul de pe Facebook.