Baza de la Kogălniceanu va deveni cea mai mare bază militară NATO, anunță ambasadorul SUA la București: „Este impresionantă”
Publicat acum 1 ora si 16 minute
O româncă a fost înjunghită mortal pe o stradă din Londra de fostul ei partener de viață, un bărbat din Vaslui, în vârstă de 45 de ani.
Acesta a dezvăluit motivul pentru care a recurs la acest gest, și anume faptul că femeia avea o relație cu patronul restaurantului la care lucra, lucru care l-a făcut să fie gelos și foarte furios, conform obsevator.tv.
După ce a comis crima, bărbatul a fost arestat de autoritățile britanice.
Găsiți aici mai multe detalii despre acest caz.