Pompierii caută o persoană posibil înecată în zona barajului Viștea. Alte două persoane au fost salvate
Publicat acum 2 ore si 46 minute
Nervi întinşi la maximum pe cel mai aglomerat bulevard din Suceava. O maşină parcată lângă o trecere de pietoni a încurcat circulaţia ore bune. Proprietarul autoturismului fusese luat de poliţişti pe sus cu o seară înainte, după ce a agenţii l-au depistat băut la volan.
Niciun un echipaj de poliţie nu şi-a făcut apariţia mai bine de patru ore, timp în care şoferii şi-au pierdut răbdarea.
Situaţia a fost rezolvată în cele din urmă de un angajat al firmei proprietarului maşinii, un lider de sindicat din Suceava.