Schema prin care o angajată de la Salarizare a furat 8,4 milioane de lei de la MAE, vreme de 15 ani
Publicat acum 2 ore si 40 minute
Încă o adolescentă a fost diagnosticată cu meningită și se bănuiește că este aceeași formă extrem de gravă de care suferea și adolescenta din București, care a decedat săptămâna trecută.
Adolescenta de 15 ani din Vaslui a fost transferată în comă la o clinică din Iași. Fata era internată la un centru social al Direcției pentru Protecția Copilului din Vaslui.
Nu se știe pentru moment cât de gravă este starea adolescentei.