Schema prin care o angajată de la Salarizare a furat 8,4 milioane de lei de la MAE, vreme de 15 ani
Publicat acum 1 ora si 30 minute
"Se vorbeşte din nou de tăierea salariilor! Sindicatele? Care sindicate? Miaună câte unii ceva de parcă şi-ar cere scuze că deranjează... Şi ce mai răgeau pe sub balcoanele miniştrilor PSD când le măreau salariile... Ziceţi de clasa politica din ultimii 30 de ani?
Pai şi sindicatele unde au fost în perioada asta? Unde sunt acum? Că ma uit lung în zare şi nu văd pe nimeni...", a scris Olguţa Vasilescu pe Facebook.