„Peștii-iepure nu mai au frică de om”. Cât de periculoși sunt și ce trebuie să faci dacă ai fost mușcat: „Neapărat să fii cusut”
Publicat acum 8 ore si 15 minute
Președintele Klaus Iohannis le-a mulțumit medicilor, după intervenția chirurgicală la umărul drept și a anunțat că va reveni miercuri la Palatul Cotroceni, printr-un mesaj postat pe Facebook.
”Astăzi am fost supus unei intervenții chirurgicale la umărul drept. Operația a fost una reușită, mă simt bine și mâine îmi voi relua activitatea la Palatul Cotroceni. Apreciez munca echipei de medici și mulțumesc întregului colectiv de la Spitalul Universitar de Urgență Militar Central „Dr. Carol Davila”.” a scris președintele Klaus Iohannis.