Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 7 ore si 46 minute
O maşină de Poliţie şi o autoutilitară SMURD au fost avariate în timp ce se aflau la o intervenţie într-un caz de tentativă de suicid. Un şofer care se uita să vadă ce face bărbatul aflat pe pod a lovit maşina Poliţiei care a ricoşat ulterior în cea de la ISU Prahova. Intervenţia are loc pe DN1, în dreptul localităţii Câmpina.
Mașina poliției era parcată cu semnalele luminoase și acustice pornit, dar șoferul neatent a reușit să intre în ea. Acesta din urmă se uita la bărbatul aflat pe pod și a lovit în plin mașina de intervenție a Poliției, care a ricoșat în autoutilitara de Pompieri, conform adevarul.ro.
Din fericire, în urma impactului au rezultat doar pagume materiale, scrie cancan.ro.