Loteria Română: Report de peste 6,80 milioane de euro la Loto 6/49
Publicat acum 18 minute
Familia Regală rămâne în Palatul Elisabeta. Aceasta este concluzia la care s-a ajuns în urma negocierilor cu regia care administrează protocolul de stat.
Negocieri pe această temă încă se poartă cu RAPPS. Este important faptul că pe durata acestor discuții, Familia Regală va plăti o chirie lunară, reprezentând contravaloarea folosinței acestui imobil.