Un TIR care transporta cai de concurs a scăpat de sub control pe A1, în Timiș, și a ajuns pe contrasens. Traficul a fost blocat
Publicat acum 9 ore si 46 minute
Sfârșit tragic pentru un bătrân dintr-o comună din Județul Dâmbovița. Este vorba despre localitatea Finta, acolo unde într-o stație de autobuz a fost descoperit cadavrul unui bătrând.
Sătenilor nu le-a venit să creadă că s-a putut întâmpla așa ceva.
Bătrânul avea 73 de ani,iar trupul său era înghețat.
Din primele informații, reiese că bătrânul ar fi consumat alcool, apoi nu a mai reușit să ajungă acasă, căzând la pământ și, ulterior, murind, conform cancan.ro.
A fost deschis un dosar penal, iar cauza morții bătrânului va fi stabilită după autopsie, au declarat anchetatorii.