Proiect: CNAS va lansa portalul „e-SănătateaMea”. Ce informații vor putea accesa pacienții
Publicat acum 44 minute
Probabil vi s-a întâmplat de multe ori să nu mai luați restul de la magazin, atunci când vânzătoare vă dă mai multe monede. Totuși, acest lucru nu este bun.
”Să iei măruntul de la magazin și să-l păstrezi într-un bol. Mai bine lasă un leu întreg decât mărunțiș”, a spus bioenergoterapeutul Lidia Fecioru, sâmbătă, la emisiunea Adevăruri ascunse, de la Antena 3.
În plus, ”niciodată din banii de rest să nu dai unui cerșetor, pentru că îți ia sporul”, a mai spus Lidia Fecioru.