Scurgere de gaz majoră într-un bloc cu șase scări din București: Toți locatarii au fost evacuați
Publicat acum 11 ore si 51 minute
După alimentare, acesta a plecat de pe loc şi a dat cu spatele după ce a rupt întreaga staţie.
Proprietarul benzinăriei a făcut reclamaţie la Poliţie şi vrea să îşi recupereze paguba mai ales că este pentru a cincea oară când pompele din staţia sa sunt distruse de şoferii grăbiţi.
Conducătorul auto este acum cercetat penal pentru distrugere.