Tusk îl acuză pe Nawrocki că a comis o „greșeală strategică” prin faptul că i-a retras lui Zelenski decorația Vulturul Alb
Publicat acum 5 ore si 30 minute
Un şofer român de TIR a fost amendat cu 60 de mii de euro în Danemarca, după ce a comis aceeaşi infracţiune două zile la rând. Bărbatul a primit iniţial o amendă de 47 de mii de euro după ce polilţiştii rutieri au descoperit că tahograful nu înregistra corespunzător timpii de odihnă şi de condus.