Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 15 ore si 17 minute
Un bărbat a fost găsit mort într-un tren oprit în Gara de Vest Ploiești.
Potrivit ziarulincomod.ro, se pare că bărbatul a început să se simtă rău în zona localității Buftea, dar garnitura nu a putut opri până la Ploiești, pentru ca acesta să beneficieze de ajutor medical.
În vagon a fost găsit un dosar medical, potrivit căruia bărbatul tocmai se externase din spital.
Trupul neînsuflețit a fost dus la Serviciul de Medicină Legală în vederea efectuării necropsiei.