Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 10 ore si 11 minute
Doi tineri părinţi şi-au pierdut unicul copil, la două luni de la naştere, fără explicaţii, susţin ei, din partea reprezentanţilor unui spital privat din Bucureşti.
Au primit în schimb, pentru servicii, o factură de, atenție, peste 130.000 de euro!
Mama spune că a cerut ca bebeluşul să fie transferat la un spital de stat, dar ar fi fost refuzată. Familia a făcut plângere penală împotriva clinicii şi a medicului care s-a ocupat de caz. În replică, reprezentanţii spitalului resping acuzaţiile părinţilor şi vorbesc de interese financiare.
Sursa: observator.tv