"Străzi Deschise" doar duminică, în acest weekend, în Bucureşti. PMB: Sâmbătă nu închidem circulaţia pe Calea Victoriei
Publicat acum 10 ore si 21 minute
Trei turişti din Franţa care făceau o drumeţie pe Muntele Tâmpă au descoperit un cadavru în stare avansată de descompunere, informează adevarul.ro. Poliţia a demarat o anchetă pentru a elucida cauza morţii.
Victima nu a fost încă identificată.
Descoperirea a fost făcută de trei turişti francezi care se aflau pe Muntele Tâmpa.