Un tânăr din Galaţi a plătit întreţinerea cu monede de 5 şi 10 bani
<1 minut de citit
Publicat la 11:27 24 Feb 2016
Modificat la 11:27 24 Feb 2016
Un tânăr din Galaţi a decis să îşi plătească întreţinerea în monede de 5 şi 10 bani. Vreo trei kilograme în total. A considerat că în acest fel îi pedepseşte pe reprezentanţii blocului pentru nereguli pe care bărbatul le impută. Continuarea aici.
Citește mai multe din Actualitate
- Cum ne protejăm de caniculă. Recomandările medicilor după primul cod roșu din acest sezonPublicat acum 20 minute
- Urmărire cu focuri de armă în Bucureşti: Doi traficanţi au fugit de poliţişti şi au aruncat drogurile sub o maşinăPublicat acum 1 ora si 47 minute
TOP articole
- Ea este Aashna Doshi, tânăra inginer care a plecat de la Google la 23 de ani pentru a-și construi un startup AI și un podcastPublicat acum 23 ore si 46 minute