Imagini cu lotul 4 din A0 (Pantelimon-Glina), care e aproape gata. Cristian Pistol: "Va asigura legătura cu autostrada A2"
Publicat acum 1 ora si 8 minute
Circulația va fi reluată în condiții normale, miercuri, pe șoseaua Ștefan cel Mare din București la intersecția cu calea Floreasca, unde acum o săptămână s-a surpat carosabilul din cauza prăbușirii unui canal colector, scrie ziare.com.
Apa Nova anunță că avaria a fost remediată complet.
„S-a turnat deja betonul peste canalul colector nou, pe parcursul zilei și al noptii se va turna și asfaltul și mâine (miercuri - n.red.) se va relua circulația”, se arată în comunicatul Apa Nova.